KONST / Litografier / Färglitografi 12837141
nr 1283 7141
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Mariefred. Signerad, numrerad 15/280, ca 51x61 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:52:13
20/10 20:49:52
21/10 18:27:45
21 okt
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg